Skip to content

HAKKIMIZDA

Taşımacılık piyasasında 1960’lardan beri görev ifa ettiğimiz dönem içinde bir hayli fazla sayıda şahıs, firma ile devlet kuruluşuna nakliyat yapmış olan İstanbullu Nakliyat, bu sektörde önde gelen taşıma kuruluşları içerisinde sayılmaktadır.

Hizmet sunmuş olduğu müşterilere yüksek kalite de ve güvenli nakliyat sunan İstanbullu Nakliyat, geçmişten gelen süreklilik içerisinde sağlam bir referans ağı elde etmiştir.

İstanbullu Nakliyat kurumsal altyapısı, bölgesel ve iller arası lojistik hizmetlerinde opere ettiği 5 adet 6 tekerlekli ve 6 adet büyük hacimli taşıma kamyonu, şehir içi asansörlü ev nakliye işlemlerinde opere ettiği 2 adet seyyar asansör aracı, eşya koruma işlemleri amaçlı 1800 metrekare dahili bölümü mevcut olan, güvenlikli deposu ve ayrıca taşınan her malzeme ve eşya çeşidine elverişli derlenmiş ambalajlama gereçleri deposundan meydana gelmektedir. Aynı zamanda firmamızın, müşterilerinin taşınma ihtiyaçlarına kapsamlı cevap verebilme amacı ile görevlendirdiği, her biri kendi çalışma alanında eğitimli ve deneyimli çalışan ekibi bulunur.

“Eşyalarınız Hasar Görmesin” özdeyişiyle, müşterilerine bir vaat veren kuruluşumuz, müşterilerinin taleplerinin hesaplı, yüksek kalite de, güvenli bir şekilde ve vaktinde karşılanmasını ana kalite politikası bilmektedir.

İstanbullu Nakliyat organizasyon altyapısı, şehir içi ve iller arası taşımacılık faaliyet alanında opere ettiği 3 tane 6 tekerlekli ve 8 tane 10 lastikli lojistik kamyonu, şehiriçi asansörlü nakliyat faaliyetlerinde kullanmış olduğu İki farklı gezici asansör aracı, eşya depolama işlemleri doğrultusunda 1000 metrekare kapalı bölgesi bulunan, güvenli deposu ve ayrıca taşınan her bir malzeme ve eşyaya uygun olarak seçilmiş ambalajlama gereçleri depolarından meydana gelmektedir. Aynı zamanda firmamızın, hizmet sağlamış olduğu birey ve kuruluşların eşya nakliye istemlerine kapsamlı cevap verebilme gayesiyle görevlendirdiği, her biri kendi alanlarında tecrübe sahibi ve deneyimli eleman kadrosu bulunur.

“Teknoloji Taşınırken de Yanınızda” sloganıyla, hizmet sunmuş olduğu birey ve işletmelere bir söz veren kurumumuz, onların isteklerinin ekonomik, yüksek kalite de, emniyetli bir şekilde ve doğru zamanda karşılanmasını belli başlı kalite politikası bilmektedir.